+78 kg
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
3. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
3. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
78 kg
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
3. WTORKOWSKA Katarzyna AZS UW Warszawa
70 kg
Kłys Katarzyna TS Wisła Kraków
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Herdzik Izabela AZS Gliwice
3. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
do 63 kg
1. Ozdoba Agata KJ AZS Opole
2. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
do 57 kg
1. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
do 48 kg
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
OPEN
1. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
2. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
3. Kaps Agnieszka AZS AWF Katowice
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
Mężczyźni:
+ 100 kg
1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Sarnacki Maciej TS Gwardia Olsztyn
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
100 kg
1. Wójcik Jakub AZS AWF Wrocław
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Krawczyk Wincenty GKS Czarni Bytom
3. Larem Kacper Gwardia Warszawa
90 kg
1. Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
3. Tworzydło Maciej KJ AZS Opole
do 81 kg
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Lisowski Tomasz Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Kubieniec Jakub GKS Czarni Bytom
3. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
do 73 kg
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
3. Kubieniec Michał GKS Czarni Bytom
3. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
do 66 kg
1. Zagrodnik Paweł GKS Czarni Bytom
2. Kowalski Tomasz KJ AZS Opole
3. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
3. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
do 60 kg
1. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
2. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
OPEN
1. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk