Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz
...
Napisał(a)
Oki dzieki za pomoc Remzi i Skalar teraz zabieram sie za ukladanie juz wlasciwej diety
...
Napisał(a)
z całą wiedzą uzyskana tutaj ruszylem do obliczen ale cos mi nie wychodzi...chyba :P
Jesli ktos bedzie mial chwile czasu to prosze rzucic na to okiem bo tluszcze wychodza mi ujemne :/
waga= 88kg
wzrost= 186cm
wiek= 21
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT
BMR= (9.99 X waga (kg)) + (6.25 X wzrost (cm)) - (4.92 X wiek) + 5
BMR= 9.99*88+6.25*186-4.92*21 +5= 879,12+1162,5-103,32+5= 1916
TEA Trening siłowy - 3 x 60 min x 9 +EPOC(3 x (5% z 1916 = 96) = 1908/7=273
2189
NEAT=2189+200=2389
2389+239=2628
2628-200=2428kcal
białko 2,2g*88=194
4*194=776kcal
ww 20% z 2428= 486
4*486=1944
tł (2428-776-1944)/9=wynik na minusie :P
Jesli ktos bedzie mial chwile czasu to prosze rzucic na to okiem bo tluszcze wychodza mi ujemne :/
waga= 88kg
wzrost= 186cm
wiek= 21
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT
BMR= (9.99 X waga (kg)) + (6.25 X wzrost (cm)) - (4.92 X wiek) + 5
BMR= 9.99*88+6.25*186-4.92*21 +5= 879,12+1162,5-103,32+5= 1916
TEA Trening siłowy - 3 x 60 min x 9 +EPOC(3 x (5% z 1916 = 96) = 1908/7=273
2189
NEAT=2189+200=2389
2389+239=2628
2628-200=2428kcal
białko 2,2g*88=194
4*194=776kcal
ww 20% z 2428= 486
4*486=1944
tł (2428-776-1944)/9=wynik na minusie :P
...
Napisał(a)
oki juz doszedlem co jest zle te 20% ww to wynik bedzie w kaloriach i trzeba na gramy zamienic wiec juz wszystko gra :D
Zmieniony przez - Revenger w dniu 2008-03-27 12:51:21
Zmieniony przez - Revenger w dniu 2008-03-27 12:51:21
Polecane artykuły