Seniorzy
Kat do 60 kg
1. Karpiński Mariusz – Zgorzelecki Klub Zgorzelec
2. Liavaneuka Aliaksandr – Białoruś
3. Pyrek Łukasz – Perfekcja Tarnów
3. Sobesto Jarosław - Raczadam Kraków
Kat do 63,5 kg
1. Paczkowski Grzegorz - Camel Olsztyn
2. Fojcik Jakub – Raczadam Kraków
3. Kurs Łukasz – Tsunami Gdańsk
3. Krakowski Jakub – Perfekcja Tarnów
Kat do 67 kg
1. Sycha Michał – Serafin Warszawa
2. Krygier Krystian – KKSW Konin
3. Bąk Grzegorz – Raczadam Kraków
3. Kaźmierczak Mateusz –
Czerwony Smok Poznań
Kat do 71 kg
1. Berezowski Viktor – Białoruś
2. Król Rafał – Perfekcja Tarnów
3. Hryszkiewicz Piotr – KPZMT Bydgoszcz
3. Janowski Janusz – Puncher Wrocław
Kat do 75 kg
1. Banach Łukasz – Perfekcja Tarnów
2. Heorhi Klim – Białoruś
3. Kaczoruk Mateusz – Nak Muay Szczecin
3. Dzióbek Wojciech - Camel Olsztyn
Kat do 81 kg
1. Parcheta Marcin – Nak Muay Szczecin
2. Potempka Andrzej – Zgorzelecki Klub Zgorzelec
3. Włodarczyk Marcin – Czerwony Smok Poznań
3. Szwajewski Adam – Dragon Wrocław
Kat do 85 kg
1. Felisiak Jacek – Czerwony Smok Poznań
2. Jędrzejczyk Paweł – Puncher Wrocław
3. Karolik Marcin – Prakong Warszawa
3. Gołąbek Paweł – Tsunami Gdańsk
Kat do 91 kg
1. Baryła Marian – Serafin Warszawa
2. Lepich Piotr – Triada Piekary Śląskie
3. Sokoła Artur – Triada Piekary Śląskie
3. Gołąbek Daniel – Tsunami Gdańsk
Najlepsza Seniorka – Jędrzejczyk Joanna - Camel Olsztyn
Najlepszy Senior – Sycha Michał – Serafin Warszawa
Najlepszy Junior – Kaczanowski Tomasz – Raczadam Kraków
Drużynowo I miejsce Perfekcja Tarnów
Seniorki
Kat do 54 kg
1. Wójcik Anna – Perfekcja Tarnów
2. Chodak Anna – Perfekcja Tarnów
Kat do 57 kg
1. Jędrzejczy Joanna – Camel Olsztyn
2. Dąbrowska Anita – Raczadam Kraków
3. Haurylava Sviatlana – Białoruś
Kat do 60 kg
1. Marczak Anna - Camel Olsztyn
2. Leśniak Anna – Krak Sport Kraków
3. Kowalska Magdalena – Czerwony Smok Poznań
Kat do 67 kg
1. Oleksik Agnieszka - Camel Olsztyn
2. Łyczko Ksenia – Perfekcja Tarnów
Juniorzy
Kat do 57 kg
1. Kaczanowski Tomasz – Raczadam Kraków
2. Kozielski Marek – Triada Piekary Śląskie
3. Rafalski Jakub – Raczadam Kraków
Kat do 60 kg
1. Vaskaboinika Artosim – Białoruś
2. Sokołowski Paweł – Prakong Warszawa
Kat do 63,5 kg
1. Trzasko Marcin – Białystok
2. Puchalak Kamil – Krak Sport Kraków
3. Kalisz Jarosław – Berserker Warszawa
Kat do 67 kg
1. Bartkowiak Sebastian – Zgorzelecki Klub Zgorzelec
2. Andruszkiewicz Łukasz – Sirocco Łódź
Kat do 71 kg
1. Różowski Bartosz – Berserker Warszawa
2. Dąbrowski Igor – Berserker Warszawa
Set sparing
1. Staszczak Oskar – Raczadam Kraków
Poręba Jakub – Raczadam Kraków
2. Kapustka Mateusz – Perfekcja Tarnów
Baran Marcin
3. Orzechowski Przemysław – Serafin Warszawa
Wróblewski Marcin