...
Napisał(a)
52 kg
1. Zambrzycki Tomasz 85 Włókniarz - Białystok 52,00 137,5m 87,5m 175 m 400 m 392,52
2. Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 51,90 107,5 90 m 137,5 335 329,405
56 kg
1. Abramczuk Adam 85 Włókniarz - Białystok 55,70 115 m 82,5 150 347,5m 318,032
2. Lalewicz Jakub 86 Tęcza-Społem - Kielce 55,30 107,5 62,5 145 315 290,335
3. Hołda Krzysztof 86 Ruch - Ryki 54,90 77,5 80 135 292,5 271,527
4. Malarczyk Rafal 88 Tęcza-Społem - Kielce 55,50 97,5 62,5 130 290 266,336
5. Ulatowski Łukasz 89 Narew - Pułtusk 55,50 70 40 85 195 179,088
60 kg
1. Skiba Michał 85 Impuls - Warszawa 59,40 125 m 85 m 190 m 400 m 344,32
2. Tracz Robert 85 Impuls - Warszawa 56,60 120 m 90 m 147,5 357,5 322,107
3. Wielgosz Zdzisław 85 Tęcza-Społem - Kielce 60,00 120 65 155 340 289,986
4. Malarski Rafał 86 Tęcza-Społem - Kielce 58,00 115 70 150 335 294,867
5. Dąbrowski Marcin 89 Wisła - Puławy 56,60 70 55 110 235 211,735
-- Marciniak Adam 86 Ruch - Ryki 59,60 95 75 -125 0 0
67,5 kg
1. Frąckowiak Mateusz 85 Kobra-Jass - Kościan 66,80 170 m 95 190 m 455 m 353,762
2. Chołko Paweł 85 Włókniarz - Białystok 67,50 155 107,5 185 m 447,5m 345,022
3. Górski Przemysław 85 Michael - Warszawa 65,60 125 87,5 190 m 402,5 317,612
4. Miński Piotr 86 Ruch - Ryki 61,00 115 112,5 172,5 400 336,08
5. Szuwarski Sebastian 85 Ruch - Ryki 63,00 125 95 170 390 318,474
6. Bocian Cezary 85 Wisła - Puławy 67,40 140 90 160 390 301,041
7. Olechno Daniel 86 Włókniarz - Białystok 67,00 125 80 175 380 294,728
8. Michałowski Piotr 88 Kobra - Wyszków 65,50 120 97,5 160 377,5 298,262
9. Kabała Karol 86 Tęcza-Społem - Kielce 67,10 122,5 87,5 167,5 377,5 292,449
10. Czerwiński Mariusz 85 Samson - Tomaszów-Lube 67,50 135 90 145 370 285,27
11. Janik Paweł 87 Michael - Warszawa 66,00 112,5 85 162,5 360 282,672
12. Ciosek Kamil 89 Narew - Pułtusk 65,20 110 87,5 135 332,5 263,739
13. Roze Kamil 87 Narew - Pułtusk 60,50 95 70 125 290 245,485
IV pod. MC Górski Przemysław 192,5 m
------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*
1. Zambrzycki Tomasz 85 Włókniarz - Białystok 52,00 137,5m 87,5m 175 m 400 m 392,52
2. Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 51,90 107,5 90 m 137,5 335 329,405
56 kg
1. Abramczuk Adam 85 Włókniarz - Białystok 55,70 115 m 82,5 150 347,5m 318,032
2. Lalewicz Jakub 86 Tęcza-Społem - Kielce 55,30 107,5 62,5 145 315 290,335
3. Hołda Krzysztof 86 Ruch - Ryki 54,90 77,5 80 135 292,5 271,527
4. Malarczyk Rafal 88 Tęcza-Społem - Kielce 55,50 97,5 62,5 130 290 266,336
5. Ulatowski Łukasz 89 Narew - Pułtusk 55,50 70 40 85 195 179,088
60 kg
1. Skiba Michał 85 Impuls - Warszawa 59,40 125 m 85 m 190 m 400 m 344,32
2. Tracz Robert 85 Impuls - Warszawa 56,60 120 m 90 m 147,5 357,5 322,107
3. Wielgosz Zdzisław 85 Tęcza-Społem - Kielce 60,00 120 65 155 340 289,986
4. Malarski Rafał 86 Tęcza-Społem - Kielce 58,00 115 70 150 335 294,867
5. Dąbrowski Marcin 89 Wisła - Puławy 56,60 70 55 110 235 211,735
-- Marciniak Adam 86 Ruch - Ryki 59,60 95 75 -125 0 0
67,5 kg
1. Frąckowiak Mateusz 85 Kobra-Jass - Kościan 66,80 170 m 95 190 m 455 m 353,762
2. Chołko Paweł 85 Włókniarz - Białystok 67,50 155 107,5 185 m 447,5m 345,022
3. Górski Przemysław 85 Michael - Warszawa 65,60 125 87,5 190 m 402,5 317,612
4. Miński Piotr 86 Ruch - Ryki 61,00 115 112,5 172,5 400 336,08
5. Szuwarski Sebastian 85 Ruch - Ryki 63,00 125 95 170 390 318,474
6. Bocian Cezary 85 Wisła - Puławy 67,40 140 90 160 390 301,041
7. Olechno Daniel 86 Włókniarz - Białystok 67,00 125 80 175 380 294,728
8. Michałowski Piotr 88 Kobra - Wyszków 65,50 120 97,5 160 377,5 298,262
9. Kabała Karol 86 Tęcza-Społem - Kielce 67,10 122,5 87,5 167,5 377,5 292,449
10. Czerwiński Mariusz 85 Samson - Tomaszów-Lube 67,50 135 90 145 370 285,27
11. Janik Paweł 87 Michael - Warszawa 66,00 112,5 85 162,5 360 282,672
12. Ciosek Kamil 89 Narew - Pułtusk 65,20 110 87,5 135 332,5 263,739
13. Roze Kamil 87 Narew - Pułtusk 60,50 95 70 125 290 245,485
IV pod. MC Górski Przemysław 192,5 m
------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
...
Napisał(a)
A tak przedstawia się klasyfikacja wszechwag w wilksie
1. Krasowski Paweł 85 Włókniarz - Białystok 90,50 670 426,522
2. Toczyłowski Łukasz 85 Włókniarz - Białystok 89,70 665 425,2675
3. Zambrzycki Tomasz 85 Włókniarz - Białystok 52,00 400 392,52
4. Frejman Tomasz 85 Wisła - Puławy 86,80 580 377,406
5. Latała Jacek 86 Star - Starachowice 70,90 495 367,389
6. Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 72,50 497,5 363,175
7. Pasieka Karol 85 Impuls - Warszawa 100,10 592,5 360,41775
8. Sochacki Maciej 85 Michael - Warszawa 76,30 510 359,142
9. Bijak Ernest 85 Włókniarz - Białystok 75,00 502,5 358,0815
10. Frąckowiak Mateusz 85 Kobra-Jass - Kościan 66,80 455 353,7625
11. Michałowski Łukasz 85 Tytan - Ostrołęka 80,70 520 353,08
12. Gnat Paweł 86 Impuls - Warszawa 74,80 490 349,811
13. Jagielak Mariusz 85 Wisła - Puławy 72,70 480 349,68
14. Sędziak Mateusz 86 Kobra-Jass - Kościan 100,20 570 346,617
15. Chołko Paweł 85 Włókniarz - Białystok 67,50 447,5 345,0225
16. Skiba Michał 85 Impuls - Warszawa 59,40 400 344,32
17. Sienkiewicz Piotr 85 Włókniarz - Białystok 93,00 535 336,087
18. Miński Piotr 86 Ruch - Ryki 61,00 400 336,08
19. Wierzbicki Marcin 87 Włókniarz - Białystok 72,10 455 333,515
20. Klawitter Michał 86 Kobra-Jass - Kościan 78,00 477,5 331,33725
21. Safin Mirosław 85 Tęcza-Społem - Kielce 82,20 492,5 330,6645
22. Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 51,90 335 329,4055
23. Tracz Robert 85 Impuls - Warszawa 56,60 357,5 322,1075
24. Liwerski Krzysztof 85 Kobra-Jass - Kościan 86,90 490 318,647
25. Szuwarski Sebastian 85 Ruch - Ryki 63,00 390 318,474
26. Abramczuk Adam 85 Włókniarz - Białystok 55,70 347,5 318,032
27. Górski Przemysław 85 Michael - Warszawa 65,60 402,5 317,61275
28. Zgoda Mariusz 86 Impuls - Warszawa 79,90 460 314,272
29. Talikadze Dawid 85 Kobra-Jass - Kościan 73,70 430 310,202
30. Tyrakowski Maciej 86 Kobra-Jass - Kościan 83,20 465 309,9225
31. Pieńkowski Kamil 85 Megatron II - Ełk 73,20 425 308,0825
32. Walasek Łukasz 86 Wisła - Puławy 82,50 455 304,8045
33. Bocian Cezary 85 Wisła - Puławy 67,40 390 301,041
34. Grajewski Łukasz 85 Kobra-Jass - Kościan 79,40 437,5 300,125
35. Wrzesiński Sławomir 86 Impuls - Warszawa 86,90 460 299,138
36. Michałowski Piotr 88 Kobra - Wyszków 65,50 377,5 298,26275
37. Malarski Rafał 86 Tęcza-Społem - Kielce 58,00 335 294,867
38. Olechno Daniel 86 Włókniarz - Białystok 67,00 380 294,728
39. Lebiedziński Hubert 86 Włókniarz - Białystok 80,30 432,5 294,57575
40. Kabała Karol 86 Tęcza-Społem - Kielce 67,10 377,5 292,44925
41. Marcinkowski Paweł 85 Impuls - Warszawa 98,80 475 290,51
42. Lalewicz Jakub 86 Tęcza-Społem - Kielce 55,30 315 290,3355
43. Wielgosz Zdzisław 85 Tęcza-Społem - Kielce 60,00 340 289,986
44. Piecychna Grzegorz 86 Narew - Pułtusk 74,30 402,5 288,71325
45. Czerwiński Mariusz 85 Samson - Tomaszów-Lubelski 67,50 370 285,27
46. Janik Paweł 87 Michael - Warszawa 66,00 360 282,672
47. Hołda Krzysztof 86 Ruch - Ryki 54,90 292,5 271,52775
48. Krakowiak Piotr 85 Star - Starachowice 76,80 382,5 268,17075
49. Malarczyk Rafal 88 Tęcza-Społem - Kielce 55,50 290 266,336
50. Ciosek Kamil 89 Narew - Pułtusk 65,20 332,5 263,739
51. Pstrzoch Adam 86 Impuls - Warszawa 95,40 415 257,6735
52. Roze Kamil 87 Narew - Pułtusk 60,50 290 245,485
53. Wiśniewski Adrian 88 Kobra - Wyszków 82,50 357,5 239,48925
54. Moskalewicz Piotr 88 Wisła - Puławy 118,00 375 216,45
55. Dąbrowski Marcin 89 Wisła - Puławy 56,60 235 211,735
56. Podgórski Bartosz 85 Star - Starachowice 135,00 370 207,94
57. Ulatowski Łukasz 89 Narew - Pułtusk 55,50 195 179,088
1. Krasowski Paweł 85 Włókniarz - Białystok 90,50 670 426,522
2. Toczyłowski Łukasz 85 Włókniarz - Białystok 89,70 665 425,2675
3. Zambrzycki Tomasz 85 Włókniarz - Białystok 52,00 400 392,52
4. Frejman Tomasz 85 Wisła - Puławy 86,80 580 377,406
5. Latała Jacek 86 Star - Starachowice 70,90 495 367,389
6. Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 72,50 497,5 363,175
7. Pasieka Karol 85 Impuls - Warszawa 100,10 592,5 360,41775
8. Sochacki Maciej 85 Michael - Warszawa 76,30 510 359,142
9. Bijak Ernest 85 Włókniarz - Białystok 75,00 502,5 358,0815
10. Frąckowiak Mateusz 85 Kobra-Jass - Kościan 66,80 455 353,7625
11. Michałowski Łukasz 85 Tytan - Ostrołęka 80,70 520 353,08
12. Gnat Paweł 86 Impuls - Warszawa 74,80 490 349,811
13. Jagielak Mariusz 85 Wisła - Puławy 72,70 480 349,68
14. Sędziak Mateusz 86 Kobra-Jass - Kościan 100,20 570 346,617
15. Chołko Paweł 85 Włókniarz - Białystok 67,50 447,5 345,0225
16. Skiba Michał 85 Impuls - Warszawa 59,40 400 344,32
17. Sienkiewicz Piotr 85 Włókniarz - Białystok 93,00 535 336,087
18. Miński Piotr 86 Ruch - Ryki 61,00 400 336,08
19. Wierzbicki Marcin 87 Włókniarz - Białystok 72,10 455 333,515
20. Klawitter Michał 86 Kobra-Jass - Kościan 78,00 477,5 331,33725
21. Safin Mirosław 85 Tęcza-Społem - Kielce 82,20 492,5 330,6645
22. Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 51,90 335 329,4055
23. Tracz Robert 85 Impuls - Warszawa 56,60 357,5 322,1075
24. Liwerski Krzysztof 85 Kobra-Jass - Kościan 86,90 490 318,647
25. Szuwarski Sebastian 85 Ruch - Ryki 63,00 390 318,474
26. Abramczuk Adam 85 Włókniarz - Białystok 55,70 347,5 318,032
27. Górski Przemysław 85 Michael - Warszawa 65,60 402,5 317,61275
28. Zgoda Mariusz 86 Impuls - Warszawa 79,90 460 314,272
29. Talikadze Dawid 85 Kobra-Jass - Kościan 73,70 430 310,202
30. Tyrakowski Maciej 86 Kobra-Jass - Kościan 83,20 465 309,9225
31. Pieńkowski Kamil 85 Megatron II - Ełk 73,20 425 308,0825
32. Walasek Łukasz 86 Wisła - Puławy 82,50 455 304,8045
33. Bocian Cezary 85 Wisła - Puławy 67,40 390 301,041
34. Grajewski Łukasz 85 Kobra-Jass - Kościan 79,40 437,5 300,125
35. Wrzesiński Sławomir 86 Impuls - Warszawa 86,90 460 299,138
36. Michałowski Piotr 88 Kobra - Wyszków 65,50 377,5 298,26275
37. Malarski Rafał 86 Tęcza-Społem - Kielce 58,00 335 294,867
38. Olechno Daniel 86 Włókniarz - Białystok 67,00 380 294,728
39. Lebiedziński Hubert 86 Włókniarz - Białystok 80,30 432,5 294,57575
40. Kabała Karol 86 Tęcza-Społem - Kielce 67,10 377,5 292,44925
41. Marcinkowski Paweł 85 Impuls - Warszawa 98,80 475 290,51
42. Lalewicz Jakub 86 Tęcza-Społem - Kielce 55,30 315 290,3355
43. Wielgosz Zdzisław 85 Tęcza-Społem - Kielce 60,00 340 289,986
44. Piecychna Grzegorz 86 Narew - Pułtusk 74,30 402,5 288,71325
45. Czerwiński Mariusz 85 Samson - Tomaszów-Lubelski 67,50 370 285,27
46. Janik Paweł 87 Michael - Warszawa 66,00 360 282,672
47. Hołda Krzysztof 86 Ruch - Ryki 54,90 292,5 271,52775
48. Krakowiak Piotr 85 Star - Starachowice 76,80 382,5 268,17075
49. Malarczyk Rafal 88 Tęcza-Społem - Kielce 55,50 290 266,336
50. Ciosek Kamil 89 Narew - Pułtusk 65,20 332,5 263,739
51. Pstrzoch Adam 86 Impuls - Warszawa 95,40 415 257,6735
52. Roze Kamil 87 Narew - Pułtusk 60,50 290 245,485
53. Wiśniewski Adrian 88 Kobra - Wyszków 82,50 357,5 239,48925
54. Moskalewicz Piotr 88 Wisła - Puławy 118,00 375 216,45
55. Dąbrowski Marcin 89 Wisła - Puławy 56,60 235 211,735
56. Podgórski Bartosz 85 Star - Starachowice 135,00 370 207,94
57. Ulatowski Łukasz 89 Narew - Pułtusk 55,50 195 179,088
Polecane artykuły