Oto wyniki :
Juniorzy
kategoria: 55 kg.
1 Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2 Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa
3 Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
3 KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5 Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5 Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
7 Wereszczak Kamil WKS Flota Gdynia
7 Natkaniec Krzysztof UKS Judo Wolbrom
kategoria: 60 kg.
1 Wydrzyński Marcin "Czarni" Bytom
2 Zięć Jakub AZS UW Warszawa
3 Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3 Strychacki Michał WKS Flota Gdynia
5 Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
5 Golus Łukasz "Czarni" Bytom
7 Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
7 Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa
kategoria: 66 kg.
1 Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2 Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3 Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
3 Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5 Zacheja Maciej Gwardia Warszawa
5 Wituś Rafał Gwardia Wrocław
7 Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów
7 Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław
kategoria: 73 kg.
1 Przybysz Sebastian AZS AWFiS Gdańsk
2 Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3 Puzyr Filip Wybrzeże Gdańsk
3 Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5 Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko-Biała
5 Masiukiewicz Paweł Gwardia Warszawa
7 Kurzej Karol Gwardia Wrocław
7 Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków
kategoria: 81 kg.
1 Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
2 Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
3 Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
3 Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
5 Włosiński Maciej TS Wisła Kraków
5 Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
7 Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
7 Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
kategoria: 90 kg.
1 Rycak Mateusz "Czarni" Bytom
2 Tworzydło Maciej MOSiR Bochnia
3 Wacikowski Paweł AZS AWF Warszawa
3 Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
5 Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
5 Niedziela Kamil AZS Gliwice
7 Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7 Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
kategoria: 100 kg.
1 Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
2 Kubicki Maciej K.K.S. Hejnał Kęty
3 Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3 Witkowski Kacper TS Gwardia Olsztyn
5 Piekarz Robert Gwardia Wrocław
5 Kusz Marcin Gwardia Wrocław
7 Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
7 Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
kategoria: +100 kg.
1 Nasiadko Damian Wybrzeże Gdańsk
2 Kissk Kevin UKS Bushido-Morus Szczecin
3 Tałach Tomasz Wybrzeże Gdańsk
3 Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5 Paszkiewicz Marcin AZS AWF Wrocław
5 Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7 Krasnostawski Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
7 Nitek Aleksander UKS 6 Piła